VZDĚLÁVÁNÍ S LEGO®

Kroužky pro děti

MALÝ KONSTRUKTÉR

Kroužek je určen pro předškolní děti od 4-6 let, které jsou přirozenými staviteli. Díky speciálně sestavené stavebnici DUPLO® se děti obeznámí s různými tématy, jakou jsou zvířata, vesmír, mořský život, pohádky či hrdinové. Získají spoustu poznatků, mnoho se naučí a samozřejmě si vše z kostek postaví a vyzkoušejí.

VELKÝ INŽENÝR

Kroužek pro děti od 6-12 let. Mladší děti se zaměřují na jednodušší modely, starší zase na komplikovanější modely – například letadlo, vznášedlo nebo telesleskopickou ruku. K postavenému modelu si děti zapojí motor a ten ožije. Vidět výtvor v pohybu je pro děti největší motivací.

MLADÝ ROBOTIK

Kroužek robotiky s LEGO® MINDSTORMS® je určený pro starší děti, které mají zájem se rozvíjet v základech inženýrství, programování a v technických dovednostech. Děti pracují s populární stavebnicí LEGO® MINDSTORMS® a postaví si vlastního robota, který splní jakýkoliv jejich příkaz díky vytvořenému programu na Apple iPad.

MOVIE MAKING

Výroba filmu s kostkami a figurkami LEGO®. Kroužek je určený pro děti od 6 do 12 let, které chtějí rozvíjet svou kreativitu a objevit další přínos doby streamingu. Děti mají možnost naučit se základy animací na figurkách, a nakonec si vytvoří svůj vlastní animovaný film.